Časté otázky

Ako rezervovať vstup pre 2 osoby?

Ako prvé je potrebné mať svojho buddyho v aplikácii medzi priateľmi (pozrite si návod “Ako pozvať buddyho v troch krokoch”). Násladne vyklikáte rezerváciu spolu s ním.

Ak už máte v appke priateľov:

Ak v appke priateľov ešte nemáte:

Ako pozvať buddyho v troch krokoch?
  1. Odporučte appku buddymu zadaním jeho telefónneho čísla v sekcii “Buddies”.
  2. Vášmu buddymu príde pozývacia SMS s vaším odporúčacím kódom. Odporúčací kód nájdete v sekcii “Buddies” vpravo hore. Tento kód zadá váš buddy pri registrácii a obaja získate 5€ kredit na ďalšiu rezervaciu.
  3. Buddy potvrdí vašu pozvánku v appke.

Postup, ak buddy ešte NEMÁ appku a registáciu:

Postup, ak buddy už je registrovnaný:

Ako zakúpiť vstup?

V aplikácii vojdite do sekcie “Vstupy” a vyberte si z ponúkaných zvýhodnených množstevných permanentiek. V poslednom kroku objednávky vám aplikácia automaticky odpočíta vstupy z permanentky.

Ak si želáte zakúpiť jednorázový vstup, jednoducho prejdite rezerváciou. V poslednom kroku objednávky sa automaticky priradí cena za základný vstup.

Ako vyžiadať zabudnuté heslo?

Pri prihlásení kliknite na “Zabudnuté heslo”. Automaticky vám bude vygenerovaný a zaslaný e-mail na zresetovanie hesla, na vami registrovanú e-mailovú adresu.

Ako zrušiť rezerváciu?

Zrusiť rezerváciu viete najneskôr 2h pred začiatkom rezervácie.
Pokiaľ máte predkúpené vstupy vo forme permanentky a rezerváciu zrušíte najneskôr 2h vopred, vstupy sa vám pripočítajú naspäť do permanentky.
Pokiaľ ste si zakúpili základné jednorázové vstupy a rezerváciu zrušíte najneskôr 2h vopred, budú vám peniaze vrátené vo forme kupónu. (Viď “Ako uplatniť kupón”).

Ako zistím, koľko vstupov mi ešte zostáva?

V sekcii “Vstupy” v hornej časti obrazovky hľadajte informáciu: “Dostupné vstupy: (počet).”

Prečo je potrebné, aby mal appku každý návštevník?

Rezervácia je personalizovaná a viaže sa na ňu pridelenie a otváranie skrinky. Vďaka registrácii si taktiež viete zakúpiť nápoje a merch.

Ako si zarezervovať masáž?

Aplikácia vám pri niektorých časových slotoch ukazuje ikonu masáží. Pri výbere daného časového slotu sa vás aplikácia v ďalšom kroku spýta, či si želáte k svojej rezervácii určitý typ masáže. Zvolíte si želanú masáž a pokračujete v ďalších krokoch objednávky.

Ako prebieha masáž?

Masáž si objednávate priamo v aplikácii. Pri jednotlivých dátumoch a časoch svieti ikona masáže. Pri ďalšom kroku si môžete vybrať typ, ktorý vám najviac vyhovuje.
Rezervácia s masážou má v sebe samotnú masáž a saunovanie. Prvú hodinu prebieha saunovanie a následne s nahriatym a uvoľneným telom sa hosť presúva s terapeutom do masérskej miestnosti.

Dá sa rezervovať masáž aj samostatne?

Aktuálne takúto možnosť neponúkame. Masáž je u nás spojená ako balík sauny a masáže.