Vo Fínsku sú sauny fenoménom a súčasťou národnej kultúry. Pre krajanov sauna predstavuje symbol zdravia aj spoločenského vyžitia. Fíni sa saunujú všade — nielen v relaxačných centrách a hoteloch, ale aj v kanceláriách, chatkách či dokonca domácnostiach, kde majú sauny takmer rovnaký význam ako kúpeľne.

Na dedinách saunu nájdete v každom dome, no čoraz viac sa vyskytujú už aj v mestských panelákových bytoch. Zaujímavosťou sú aj sauny-prívesy, ktoré možno zapojiť za automobil a odviesť, kam chcete.

Elysium sauna funguje na podobnom princípe. Ide totiž o prenosnú jednotku stojacu na kolíkoch, ktorá — rovnako ako vo Fínsku — je určená na to, aby mohla byť naozaj kdekoľvek.

Výhodou je, že vďaka unikátnemu, nadčasovému dizajnu dokonale zapadá do ktoréhokoľvek prostredia. Či už ju teda chcete mať na streche vašej firmy alebo na záhrade víkendového domu, všade bude vyzerať efektne, štýlovo a v harmónii s prostredím.

Elysium sauna v práci

Každý si po práci rád oddýchne. Kto však zbožňuje saunovanie vie, že na návštevu wellness centier po práci už väčšinou nie je čas, ani chuť. To, po čom túžime je súkromie a chvíľkové odpútanie sa od pracovného a mestského zhonu. Čo tak dopriať si relax ešte priamo na pracovisku?

V prípade, že saunu nemôžete umiestniť priamo do kancelárie alebo budovy, je tu atraktívne riešenie — sauna na streche. Váš relax v saune tak bude mať pridanú hodnotu — krásny výhľad na mesto. Spojiť ju môžete aj so strešnou záhradou a váš zážitok tak bude ešte príjemnejší.

Sauna pre vašich zákazníkov

Elysium sauna je vhodná do športových a relaxačných zariadení aj hotelov. Hostia vášho hotela alebo návštevníci fitnesscentra určite ocenia možnosť rezervovať si súkromný vstup a nastaviť si parametre sauny jedným dotykom pomocou kontrolnej aplikácie umiestnenej priamo v saune.

Touto technologickou vychytávkou máte možnosť nalákať do vášho zariadenia viac návštevníkov a uspieť tak pred konkurenciou.

Privátna sauna na záhrade

Vlastníte dom či chatu a chceli by ste mať na svojom pozemku, rovno ako Fíni, vlastnú súkromnú saunu? Elysium sauna vám poskytne privátnu oázu, ktorú môžeme mať vnútri domu aj vonku na záhrade, s bonusom šikovných IoT technológií.

Smart sauna má nielen množstvo výhod, ale aj elegantný a štýlový dizajn, ktorý zatraktívni váš pozemok a ohúri vašu návštevu.

Staňte sa fanúšikmi Elysium sauny na Facebooku a Instagrame a dozviete sa viac.