O Elysium Spa

Elysium spa je mestská sauna s jedinečným konceptom smart technológie a rezervácie cez aplikáciu. Toto vám umožní vždy vidieť real-time obsadenosť sauny a rezervovať si termín bez komplikácií a starostí.

Navyše si v rámci aplikácie viete vytvoriť aj zoznam svojich priateľov, takzvaných “Buddies”, ktorých môžete pozvať na spoločnú saunovačku.

Ako to v Elysiu vyzerá a kde sa nachádza?

Elysium Spa sa nachádza v historickom centre Bratislavy, na Grösslingovej 56. Vstup do Spa sa je v suteréne zelenej historickej budovy, na rohu Grösslingovej ulice a ulice 29. augusta.

Elysium sa skladá z dvoch častí: interiérová sauna v podzemí a exteriérová časť na terase.

Ako vzniklo Elysium Spa Grösslingova

Elysium spa vzniklo z túžby vytvoriť priestor pokoja a odpočinku v rušnom mestskom zhone.

Elysium pochádza z gréckeho slova “elysion”, ktoré v gréckej mytológii označovalo raj – Elyzejské polia, do ktorých boli poslaní hrdinovia, ktorým bohovia udelili nesmrteľnosť. Preto sme sa vám rozhodli priniesť miesto, v ktorom sa budete cítiť ako v raji.

Elysium pochádza z gréckeho slova “elysion”, ktoré v gréckej mytológii označovalo raj – Elyzejské polia, do ktorých boli poslaní hrdinovia, ktorým bohovia udelili nesmrteľnosť.

Načo sa môžete tešiť v rámci vstupu?

Špeciálny peeling po saunovaní

Čaj podľa výberu, karafa vody

Čerstvé nakrájané ovocie

Knižnica plná inšpiratívnych kníh

Musím pochváliť Elysium, pretože do Bratislavy konečne prišla sauna, ktorá ma správnu energiu a hlavne kvalitné služby, z ktorých som bol po prvej návšteve veľmi nadšený a šťastný. Viem, že Elysium je miesto, ktoré môžem navštíviť stále, keď to moje telo potrebuje. A za to vám veľmi pekne ĎAKUJEM. Už si ani neviem predstaviť Bratislavu bez Elysia. Robíte to správne a dúfam, že aj naďalej budete. Nech sa vám darí. Prajem ešte pekný deň.

Viktor K.